Нещодавно німецький журнал «Шпігель» оприлюднив результати незвичайного дослідження. У процесі експерименту було підготовлено два варіанти повідомлення на одну й ту саму тему — правдиве й брехливе, які надрукували в газеті, передали по телебаченню й радіо. Після цього було проведено опитування, яке виявило, що правду від брехні відрізнили 73% радіослухачів, 63% читачів і менше 50% телеглядачів. Висновок? Телеекран — найкращий засіб маніпуляцій громадською свідомістю.
Фото
субота, 14 листопада 2015 р.
четвер, 12 листопада 2015 р.
Нова версія радіодиктанту: сучасність і романтика
Не череду пасти, а в школі навчатися)
Звісно, нам усім припав до вподоби радіодиктант. Ось тільки знову "Мені тринадцятий минало/ Я пас ягнята за селом", а 9 листопада як-не-як зав"язка навчального процесу. Щойно порадилася з вихованцями. Особисто нам, до душі припав другий варіант, із тонким почуттям гумору організаторів. Уміємо посміхатися - маємо шлях до розвитку.
Радіодиктанту національної єдності – 15 років: Інша версія
середа, 11 листопада 2015 р.
понеділок, 9 листопада 2015 р.
Диктант національної єдності. Відеотрансляція
Шановні учні, знайомі, друзі! Якщо Ви так само, як і я, не мали змоги написати диктант в онлайн-режимі, то пропоную зробити це в зручний час. Відеоверсія тут. Коли повернемося в рідні пенати, шановні 9-класники, цей диктант буде контрольним - маєте змогу потренуватися. Успіхів усім. Пишу диктант - я сьогодні знову учениця)
неділя, 8 листопада 2015 р.
А Ви будете писати диктант національної єдності?
Запрошую усіх, хто зможе, долучитися. Тим паче, ЗОШ №2 навчається зараз у другу зміну. Шукаймо позитивні моменти. Ось один з них)
КОЛИ: 09 листопада 2015 року, початок о 10:10
ДЕ: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
аудиторія імені Михайла Максимовича
вул. Володимирська, 60, Київ
аудиторія імені Михайла Максимовича
вул. Володимирська, 60, Київ
Ми можемо писати біля радіоприймачів або за допомогою Інтернету, налаштувавши радіо.
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – це унікальна подія, яка відбувається на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада.
Національна радіокомпанія України започаткувала акцію ще 2000-го. Відтоді щороку слухачі можуть взяти участь у написанні та з’ясувати, наскільки добре знають мову.
День української мови та писемності
Завтра на кожного з нас чекає особливий день - День української мови та писемності. Питанням мови часто спекулюють, невміло грають на чарівній струні однієї з наймелодійніших у світі скрипок. При цьому молоде покоління наполегливо вивчає рідну мову, намагається спілкуватися нею, а не суржиком, який, наче комп"ютерний вірус проник у наше мовлення. Напередодні з 9-класниками створювали діалоги, які переросли в полеміку на тему: "Що нам заважає вільно спілкуватися українською?" Діти бачать цілком об"єктивно картину дійсності. Дозвольте перерахувати фактори, які заважають нашій молоді опанувати українську та звільнитися від суржикомовності:
Підписатися на:
Дописи (Atom)