Літня спека сягнула свого апогею. Серпень... Навіть цикади притихли в зів"ялій траві, а фіалка пахне хіба що під ранок. Тебе врятувати можуть льодяники, виготовлені власноруч. Ділюся рецептом. У морозильній камері є спеціальні форми, до них можна покласти шматочки лимона, ягід або просто листя м"яти чи меліси, квіти ромашки. Ці смаколики слід залити водою і на кілька годин залишити в морозильній камері. Потім їх можна додавати у воду або протирати обличчя. Сподіваюся, трішки вдалося охолодитися) Літній вечір натякає на романтичну прогулянку, а ось у полудень хочеться читати. Чи не так?
Давно читала рекомендації про роман американської письменниці Харпер Лі "Убити переспівника". Але мене відлякувало слово "вбити". Зовсім не хочеться читати про вбивства. Утім немає книг, у яких не йшлося б про людську жорстокість. Таке воно життя...
Прочитала й не пожалкувала. Авторка продовжила оригінальну манеру Марка Твена - зображувати світ проблем дорослих дитячими очима. Таким чином, перед нами постає безглуздість суспільних стереотипів певної епохи. В українській літературі подібним явищем є кіноповість О.Довженка "Зачарована Десна".
– Прежде попробуй выучиться одному нехитрому фокусу, Глазастик, – сказал он. – Тогда тебе куда легче будет ладить с самыми разными людьми. Нельзя по-настоящему понять человека, пока не станешь на его точку зрения…
– Это как?
– Надо влезть в его шкуру и походить в ней.
– Это как?
– Надо влезть в его шкуру и походить в ней.
Немає коментарів:
Дописати коментар